Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Kultuurikatel käivitas loovideede arendamiseks suunatud programmi Hub & Labs

19.08.2013 16:22

HubLabsProgramm Hub & Labs on avatud valdkondadevahelistele projektidele, olles ühenduskohaks loomemajanduse ja teiste tegevusvaldkondade vahel, et luua uuenduslike tooteid ja teenuseid. Programm pakub loovidee teostamiseks keskkonda, koostööplatvormi, mentorite ja nõustajate kontakte, kompetentsi, ligipääsu showcase festivalidele ning tuge igapäevaettevõtluses lahendamist vajavates küsimustes nagu raamatupidamine või juriidiline abi.

Programmiga on liituma oodatud nii etenduskunstnikud, filmi- ja video tootjad, moedisainerid, kunstnikud, muusikud, tarkvara arendajad, mängude loojad ning teised, kelle idee määratlus ei kuulu ühtegi konkreetsesse teadaolevasse kultuurivaldkonda. Hub & Labsi programmiga liitumiseks on oluline idee uuenduslikkus, ettevõtlik meel, avatus ja ambitsioonikus.

Programmi tegijaid kannustab soov anda oma panus Eesti kultuurimajanduse mõtteruumi avatumaks ja rahvusvahelisemaks muutmisel. Meeskond lähtub arusaamisest, et edu ei ole kunagi päris juhuslik ning et iga idee vajab arenemiseks paljude osapoolte kaasamõtlemist ja koostööd, inspireerivat keskkonda ning praktilisi töövahendeid.

Kultuurikatla Hub & Labs programmi ja esimeste liikmete kohta rohkem infot kodulehelt:
http://hublabs.kultuurikatel.ee
 
Lisainfo:
Mari Suviste
Kultuurikatel Hub & Labs programmi koordinaator
[email protected]
+372 56 2011 00
 
Erle Allas
SA Tallinna Kultuurikatel
+372 56 2011 29
www.kultuurikatel.ee