Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Kultuur.info keskendub veebruaris teatrile

04.02.2016 13:28

kultuur.info teatrikuu
Traditsiooniliselt tähistatakse teatrikuud märtsis, kuid kultuur.info valmistab publiku ette juba veebruaris. Veebruari jooksul tuuakse kultuuriblogi kaudu huvilisteni värskeid ja põnevaid arvustusi. 

2.–12. veebruarini toimub kultuur.info Facebooki lehel varasematel aastatel suurt publikuhuvi pälvinud sotsiaalmeediakampaania „Kaaslasega teatrisse!“, mille käigus on võimalik võita erinevate Eesti teatrite etenduste pileteid.

Kampaanias osaleb enam kui 10 lavastust. Koostööpartnerid on Teater NO99, NUKU Teater, Endla Teater, Rakvere Teater, Projektiteater Kell Kümme, Theatrum, Must Kast jt. Lavastusi on erinevatest žanritest ning täiskasvanutele suunatu kõrval leidub ka noorematele mõelduid. Pileteid on võimalik võita nii veebruaris kui ka alles suvel toimuvatele etendustele. 

Veebruarikuist teatrikampaaniat korraldab kultuur.info kolmandat aastat. Käesoleval aastal on kampaaniasse kaasatud ka portaali ajaveeb http://kultuur.info/blogi. Kultuuriblogi on tegutsenud 2014. aastast. Erinevate sündmusearvustuste kõrval jagab ajaveeb ka kultuurisoovitusi. Kui seni on keskendutud peamiselt teemasoovitustele (nt muuseumiöö, festivalid, jaanipäev, aastavahetus jne), siis käesolevast aastast pannakse kokku ka iganädalasi ülevaateid. Veebruaris on blogi fookuses etenduskunstid.

Lisainfo:
kultuur.info toimetus

Vaata: