Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

“Kuidas seletada pilte surnud jänesele” sõidab Peterburi

05.10.2009 11:27

Kolmapäeval, 7. oktoobril on festivalil "Baltiiski Dom" kavas Tiit Ojasoo ja Ene-Liis Semperi lavastus NO83 "Kuidas seletada pilte surnud jänesele". Üheksateistkümnendat korda toimuv teatrifestival "Baltiiski Dom" kestab sel aastal 25. septembrist 11. oktoobrini ning teemaks on seekord "Elus teater" (Живой театр). 25. septembril algas festival Helsingis Kristian Smedsi lavastusega "Mental Finland". Peterburis on festival alates 28. septembrist ning kohal on mitmed Ida-Euroopa olulisemad teatritrupid.

Septembri lõpus osales lavastus "Kuidas seletada pilte surnud jänesele" Slovakkias festivalil Divadelná Nitra ning pälvis nii kriitikute kui publiku sümpaatia. Samuti sai lavastus mitmeid tunnustusi Tartus festivalil DRAAMA 2009.

Eelmisel aastal osales Peterburis "Baltiiski Dom" festivalil Teater NO99 lavastusega NO88 "ГЭП ehk Garjatšije estonskije parni". Peterburi teatripublik on asjatundlik ning teab oma maitset, ollakse huvitatud näitlejaenergia kõrgest nivoost ja suurtest teemadest.

NO83 "Kuidas seletada pilte surnud jänesele" etendus algab Peterburis 7. oktoobril kell 19 aadressil Александровский парк 4 teatris "Балтийский Дом". Festivalil osaleb sel aastal ka Eesti Vabariigi kultuuriminister Laine Jänes.

Täpsem info:

Mart Kase
5255137