Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Küberstuudio kontsert-performance

20.03.2007 13:14

Täna, 20. märtsil toimub algusega 19.00 KUMU fuajees elektroakustilise KÜBERSTUUDIO kontsert-performance Eesti heliloojate multimeediateostest.

Nii naturaalsetel instrumentidel kui elektrooniliselt esindatud muusikalist poolt täiendavad spetsiaalselt nende teoste eripära ning KUMU arhitektuurilisi lahendusi järgivad lavakujundus, video- ja valgusrežii. Kõik teosed kantakse ette spetsiaalselt loodud muusika jaoks kavandatud laval neljas erinevas esituskohas. Publiku interaktiivsele kontserdil osalemisele aitavad kaasa valgusrežii ja videoprogramm. 

 Esitamisele tulevad Timo Steineri, Tõnis Kaumanni, Mart Siimeri, Toivo Tulevi teosed. Dirigent Tõnu Kaljuste. Kaastegev ansambel Vox Clamantis Jaan-Eik Tulve juhatusel.
Küberstuudio kontserdist teeb otseülekande Eesti Raadio Klassikaraadio.

KÜBERSTUUDIO on flötist Monika Mattieseni ümber koondunud multidistsiplinaarne kollektiiv. Kandvaks ideeks on sünteesida akustilist ja elektroakustilist muusikat muude kunstivaldkondadega nagu valgus, video, maalikunst, tants ja film. 21. sajandi hakul sündinud KÜBERSTUUDIO on pühendunud Eesti heliloojate uute teoste esmaettekandmisele.

Kontserdi kestus on 1 tund, sissepääs alates 18-st KUMU Kadrioru poolsest sissekäigust. Piletid (200.- /120.-) müügil Piletilevis ja tund enne kontserdi algust kohapeal.

Mari Kolle
manager
MTÜ Küberstuudio