Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Kristi ja Siim Kallase fond võtab 1. septembrini vastu taotlusi lavastusprojekti toetuseks

15.08.2017 16:21

Kristi ja Siim Kallase fond on asutatud Sihtasutuse Eesti Rahvuskultuuri Fond juurde 2009. aastal Siim Kallase poolt eesmärgiga toetada Eesti ajaloo mõtestamist teatris.

1. septembrini võetakse vastu taotlusi lavastusprojektide toetuseks, milles kavatsetakse kujutada ja mõtestada mõnd Eesti ajaloos aset leidnud sündmust või protsessi või mis avab meie ajaloos tähelepanuväärset rolli mänginud ja tänaseks meie hulgast lahkunud üksikisiku (te) vaimse pärandi või eluloo seigad.

Lavastusprojekti taotlus peab sisaldama teose kirjandusliku alusmaterjali teksti või kavatsuse üksikasjalikku kirjeldust ja lavastuse planeeritavat eelarvet. Lavastusprojekt peab olema soovitavalt seotud konkreetse teatri või produtsendiga, kes tagab projekti teostumise kahe aasta jooksul alates stipendiumi määramisest. 2017. aasta toetusteks ja stipendiumideks on eraldatud 10 000 eurot.

Taotlused koos taotlusankeetide ja nende lisadega esitatakse läbivaatamiseks fondi halduskogule. Halduskogu on 5-liikmeline: Jaak Allik, Rein Lang, Siim Kallas, Maret Maripuu,  Margus Mikomägi.

Taotluste esitamise täpsemad tingimused ja lisainfot leiate Sihtasutuse Eesti Rahvuskultuuri Fond kodulehelt www.erkf.ee