Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Kreeka Rahvusteater pakub residentuuri noortele dramaturgidele ja lavastajatele

06.02.2024 15:19

Pildi keskel on paksude joontega ja erinevates lillades toonides R-täht, selle all kirjas "Residencies". Vasakus ülemises nurgas on kirjas "National Theatre of Greece" ning selle kohal teatri logo.

Kreeka Rahvusteater on kuulutanud välja konkursi kolmele residentuurikohale, mille raames on kuni 39-aastastel Euroopas tegutsevatel lavastajatel ja dramaturgidel võimalik liituda 75 päevaks Kreeka Rahvusteatri loomingulise meeskonnaga. Residentuur toimub vahemikus märts kuni juuli 2024, kandideerimine kestab 10. veebruarini 2024.

Kreeka Rahvusteatri residentuur võimaldab lavastajatel ja dramaturgidel arendada enda kunstnikupraktikaid ning süveneda oma uurimisvaldkonda. Kreeka Rahvusteatri liikmed pakuvad residentidele mentorlust ning võimalust saada osa erinevatest koostööprojektidest ja eksperimentidest. Samuti saavad ka kolm residenti omavahel koostööd teha.

Residentuuri kandideerimiseks palutakse hiljemalt 10. veebruariks esitada loominguline CV ja portfoolio, lühike motivatsioonikiri ja vähemalt üks soovituskiri. Kandideerimisdokumendid tuleb saata meiliaadressile [email protected].

Kreeka Rahvusteater katab residentide transpordi-, majutus- ja toitlustuskulud.

Rohkem infot leiab Kreeka Rahvusteatri kodulehelt.