Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Korea ASSITEJ kutsub delegaate oma talvefestivalile

09.11.2022 10:34

4. kuni 7. jaanuarini 2023 korraldab Korea ASSITEJ Soulis talvefestivali K-PAP, kuhu saab delegaadina kandideerida kuni 18. novembrini 2022. Festivalile on oodatud noore vaataja teatriga tegelevad teatripraktikud ja -uurijad, samuti administratiivsed töötajad.

K-PAP ehk Korean Performing Arts Platform on rahvusvaheline noore vaataja teatrile keskenduv platvorm, mis hõlmab nii etendusi, konverentsi kui ka võrgustumisüritusi noore vaataja teatri professionaalidele. Seekordse K-PAPi teema on kooseksisteerimine (ing coexistence), mistõttu tegeletakse festivalil muu hulgas ka kliimakriisi ja ligipääsetavusega.

Delegaadina on võimalik festivalil näha viit silmapaistvat Korea noore vaataja teatri lavastust ning tutvuda Korea noore vaataja teatri tegijatega, et laiendada oma erialast võrgustikku. Ühtlasi on delegaatidele tagatud tasuta registreerimine, majutus ja pääsmed kõigile etendustele, samuti kutsed võrgustumisüritustele.

Delegaadina festivalil osalemiseks palutakse end kirja panna siin. Lisainfot on võimalik küsida aadressil [email protected].