Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Kooliteatrite parimad Von Krahlis

19.05.2009 11:49

Reedel, 22. mail algusega kell 19 saab Tallinnas Von Krahli Teatris näha 2009. aasta kooliteatrite festivali keskkooli osa kahte võidutööd.

Noorte Teatritehase tegijatest koosneva Kooliteater 2009 grand prix' võitnud Hugo Treffneri Gümnaasiumi trupi HTG66 lavastus "Armastus vähendab naiste peenust ja suurendab meeste oma" põhineb Taavi Eelmaa, Vaino Vahingu ja Margit Sirgmetsa tekstidel. Laval näeb erinevates etüüdides seda, kuidas neiu ja noormehe suhte arenedes mõlemad pooled muutuvad, üks aga rohkem kui teine. Tegu on teravmeelse ja lihtsasti mõistetava lavatükiga.
Lavastaja on Marit Sirgmets; mängivad Paula Põder, Liis Pokinen, Sandra Oksaar, Heili Hein, Maria Metsalu, Triinu Lukas, Oliver Taul; helikujundus Annika Oona.
Kestab 45 minutit, lavastaja tungival soovil on etenduse pildistamine ja filmimine keelatud!

Festivalil eripreemia võitnud trupi T-Stuudio lavastus "Surutis" on grupitöö. "Surutise" juhendaja on Evelyn Uisk; mängivad Siim Maivel, Alari Truuver, Kaspar Kaabel, Reino Aedmäe; tehnilise lahenduse lõi Jarmo Karing.
Kestab 20 minutit.
T-Stuudio on Haapsalus tegutsev loominguliste noorte kamp, keda on kokku kolm gruppi. Kaks korda nädalas saavad nad kokku, et koos tantsida. Noored otsivad enda jaoks uusi vorme ja norme.

Kahe lavastuse ühispilet maksab 50 krooni ning on saadaval Piletilevis ja Von Krahli Teatri kassas.
www.vonkrahl.ee