Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Konkurss “Kultuurisõber 2022” ootab kandidaate

01.11.2022 18:43

Algas konkurss "Kultuurisõber 2022", mis aitab kultuuriväljal tegutsejatel esile tõsta valdkonda toetanud ettevõtteid ja metseene. Teist korda valitakse välja ka aasta kultuurikorraldaja preemia laureaat. Kultuurisõbra kandidaate saab Kultuuriministeeriumi kodulehel esitada 4. detsembrini 2022.

Kandidaate võivad esitada kõik kultuurivaldkonnaga kokku puutuvad organisatsioonid, sh Kultuuriministeeriumi või tema valitsemisala asutuste teenistujad. Organisatsioonide all mõistetakse nii ettevõtteid, ametiasutusi, kohalikke omavalitsusi, valitsusväliseid organisatsioone, avalik-õiguslikke asutusi, nende osi või ühendusi, millel on kultuuriline tegevusvaldkond.

Kandidaadiks ei saa olla Kultuuriministeeriumi ja tema valitsemisala asutused või nende töötajad ning nende poolt korraldatud projektid, samuti teised riigiasutused või riigi poolt ellu kutsutud organisatsioonid. Kandidaadiks ei saa olla organisatsioonid, kelle põhitegevus on toetuste jagamine.

Osalemiseks tuleb kandidaadi kohta esitada vormikohaselt täidetud ankeet.

Iga esitaja saab välja pakkuda ühe kandidaadi. Kandidaadiks võib esitada ka varasematele konkurssidele esitatud kandidaate või laureaate.

Pildil konkursi "Kultuurisõber 2021" tänuüritus. Foto: Ardo Kaljuvee