Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Konkurss “High School Musicali” osatäitjate leidmiseks

01.10.2009 09:03

Eelmisel kuul omandas Eesti Nuku- ja Noorsooteater õigused tuua lavale Walt Disney Company A-kategooria muusikal, kogu maailmas ülipopulaarne "High School Musical", mille Eesti esietendus on planeeritud kevadesse 2010.
"High School Musicali" toob Nuku- ja Noorsooteatri suure saali pöördlavale kogenud muusikaliloojate meeskond, kes on varem Nuku- ja Noorsooteatris lavale toonud muusikalid "Risk", "Grease" ning "Romeo ja Julia".
HSM
Peaosatäitjate ning kooriliikmete leidmiseks toimub 7. ja 8. oktoobril alates kella 13st Eesti Nuku- ja Noorsooteatri ovaalsaalis casting, kuhu on oodatud noored lauljad alates keskkoolieast kuni 25. eluaastani.

Kandidaatidel palutakse esitada üks laul "High School Musicalist" - kas "Algus uus" („Start of Something New“) või oma tugevamaid külgi esile tõstev laul vabal valikul. Duetist "Algus uus" palume neidudel õppida Gabriella partii ning noormeestel Troy’ partii. Laulu noodid on kättesaadaval internetis Noorsooteatri koduleheküljel (www.noorsooteater.ee) ning Nukuteatri kassas (Lai tn 1, Tallinn).

Castingul osalemiseks on vajalik eelregistreerimine aadressil [email protected]. Lähem info telefonilt 6679 554.
 
Anna-Liisa Õispuu
kirjandustoimetaja
tel: 6679518
gsm: 5021654

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
Lai 1, Tallinn 10133
www.nukuteater.ee