Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Kokteiliõhtu Theatrumiga

12.12.2006 14:42

Teisipäeval, 12. detsembril esietendub äsja oma 12. sünnipäeva tähistanud Theatrumi uuslavastus T. S. Elioti "Kokteiliõhtu". Tõlkija on Toivo Pilli, lavastaja Lembit Peterson.

Eesti teatrilaval esmaettekandele tulev näidend käsitleb abielukriisi ületamise teid ja võimalikkust, sellega seonduvalt inimese üksinduse ja identiteedi, valikute ja otsustuste, kutsumuse ja ohverduse, erose ja agape teemasid. Tegemist on salongidraama võtmes kirjutatud ning lausa detektiivromaani põnevust pakkuva inimhinge saladusi uuriva teravmeelse tänapäevase värssnäidendiga, mis on saanud suure lavamenu osaliseks tänu oma ootamatutele tegevuskäikudele, vaimukale dialoogile ja metafüüsilise sisusügavusele.

Lavastuse "Kokteiliõhtu" stsenograaf on Andres Koort, kostüümikunstnik Laura Pählapuu. Osades Mare Peterson, Aleksander Eelmaa, Marius Peterson, Andri Luup, Anneli Tuulik, Maria Peterson, Helvin Kaljula, Eva Eensaar ja Tarmo Song.

Käesoleval aastal on lavastus Theatrumi mängukavas neljal õhtul. Piletid saadaval Theatrumis, Piletilevis, Piletimaailmas ja Statoili jaamades.

Olete oodatud!

Lähem info:
Theatrum
Vene 14
6446 889
[email protected]