Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Kõik Loov Euroopa taotlusvoorud on avatud

08.11.2023 14:13

8. novembril 2023 teatas Loov Euroopa, et kõik nende taotlusvoorud on nüüdseks avatud. Lisaks Culture Moves Europe'i mobiilsuse ja residentuuride taotlusvoorudele, mis kuulutati välja varem, on avatud ka Euroopa koostööprojektide, platvormide ja võrgustike taotlusvoorud.

Euroopa koostööprojektide taotlusvoor kestab kuni 23. jaanuarini 2024 ning võimaldab küsida toetust nii väikese kui ka keskmise mahuga projektidele. Väikese mahuga projektides peavad osalema vähemalt kolme erineva asutuse esindajad kolmest Euroopa riigist, keskmise mahuga projektides vähemalt viie asutuse esindajad viiest Euroopa riigist. Loe taotlusvooru kohta pikemalt siin.

Euroopa platvormide taotlusvoor kestab kuni 31. jaanuarini 2024. Taotlusvooruga toetatakse projekte, mille eesmärk on edendada Euroopa tärkavaid kunstnikke ja nende loomingut, parandada nende rahvusvahelist nähtavust ja hõlbustada nende tööde levikut. Projektid peaksid samuti parandama juurdepääsu kultuuriüritustele ja -tegevustele. Loe taotlusvooru kohta pikemalt siin.

Euroopa võrgustike taotlusvoor kestab kuni 7. märtsini 2024. Toetatavate projektide eesmärk on suurendada Euroopa kultuuri- ja loomesektorite suutlikkust, et kasvatada talente, tulla toime ühiste väljakutsetega, tegeleda innovatsiooniga, luua töökohti ja toetada majanduskasvu. Taotlusvoorus toetatakse eeldatavasti umbes 30 võrgustikku, mis hõlmavad erinevaid kultuuri- ja loomesektoreid. Loe taotlusvooru kohta pikemalt siin.