Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

“Kohtume trompetis!” Saueaugu teatritalus

18.08.2004 11:13

VAT Teatri lavastusest "Kohtume Trompetis!" on kaks vanemat naisterahvast põgenenud Rahvusraamatukogu teatrisaalist lootusega jõuda Läti piirini ning teevad vahepeatuse 18. ja 19. augustil kell 19.00 Saueaugu teatritalus.

"Kohtume trompetis!" on surmtõsine komöödia kahes vaatuses, kus kolm üle keskea kolmikust õde on põgenenud hooldekodust ja seadnud end sisse Läti piiri lähedal ühes kanakuudis.
See on koht, kus nad saavad peaaegu segamatult kolmekesi koos olla. Sest mitte keegi mitte kunagi ei ole olnud suuteline Eliisabeti nägema. Sellest ka konfliktid hooldekodukaaslastega ja kolme õe põgenemine. Hooldekodust tuleb õekestele järele sotsiaaltöötaja Paul, kel on kindel plaan õed hooldekodusse tagasi toimetada. Juhtub aga teisiti. Saabub ka teine külaline-senjoor Hansen oma imetabaste võimetega, kelle tulekut on alati salaja oodatud. Võib hakata juhtuma imesid. Võib tekkida küsimusi - millest säärane sisemine veendumus? Kas tõesti on mõnel inimesel võime näha midagi, mida teised ei näe? Või on see pelgalt deemonlik kius ja varjud koopaseinal?
Ja kas me võiksime aktsepteerida inimesi ja maailmu, mida me ei näe ega tunne?

Autor ja lavastaja: Urmas Vadi
Kunstnik: Liina Unt
Muusika: Pastacas
Mängivad: Ines Aru, Silvia Laidla, Andrus Vaarik, Janek Sarapson, Elgitha Zeno

Etenduse kestus koos vaheajaga 2 tundi 10 minutit

Saueaugu teatritalu asub Läänemaal Ohtla külje all. Tallinnast Haapsalu poole sõites tuleb nii 10 km pärast Ristit Paliverest pöörata Martna peale ja siis pärast Kirnat Kullamaa suunda hoides jõuategi Ohtlasse. Või Virtsu maanteelt tulles pöörata Kullamaalt Liivi ja Ohtla peale.

Piletid saadaval Piletilevi müügikohtadest ja enne etendust kohapeal.

Margot Böttcher
teatri kuraator