Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

KLATSH tuuritab mööda Eestit ringi

05.07.2004 17:04

Täna, 5. juulil esietendub Palamuse Laululaval kuulsa ameerika dramaturgi Neil Simoni KLATSH, mille lavastas Andrus Vaarik ja kujundas Silver Vahtre. KLATSH toodi publiku ette komöödiatuuri "Ei või olla" egiidi all, mis toimub juba kolmandat aastat järjest. Lisaks lavastaja Andrus Vaarikule mängivad lavastuses möödunud hooaja parim meesnäitleja Mait Malmsten, autoavariist paranenud Tiit Sukk, uued tulijad Liina Tennosaar ja Terje Pennie ning varemgi kaasa teinud Indrek Taalmaa, Viire Valdma, Marta Vaarik ja Peeter Volkonski (viimase rolli hakkab edaspidi esitama ka Riho Kütsar). Trupi tasemest annab tunnistust seegi, et "Ei või olla" varasemad etendused on kutsutud sügisel Tartus toimuvale KOMÖÖDIA festivalile.
Lugu räägib sellest, kuidas New Yorgi abilinnapea kutsub oma 10. pulma-aastapäevale oma parimad sõbrad, kuid külalised leiavad eest tühja maja ning pöörased kuulujutud hakkavad kohutava kiirusega levima.
Sel suvel antakse vabaõhulavadel kuni 1. augustini  28 etendust ning eesti teatri esinäitlejaid saab oma silmaga näha kõigis maakondades. Lisaks loositakse igal KLATSHi etendusel välja 30 vabapääset muusikalile CHICAGO.

Hannes Villemson
tel. 5038045