Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Kaunimate Aastate Vennaskond saab 20

05.02.2013 12:42

Kaunimate Aastate VennaskondKaunimate Aastate Vennaskonnal täitub homme, 6. veebruaril 20 aastat tegutsemise algusest. 1993. aastal etendus Vanemuise teatri ovaalsaalis esmakordselt Kulno Süvalepa lauludel põhinev kontsertlavastus "Kaunimad aastad su elus". Kahekümne aasta jooksul on antud üle tuhande kontserdi ja etenduse Eestis, Soomes, Saksamaal, Rootsis, Norras, Venemaal, USA-s.

Sel kevadel tähistab Kaunimate Aastate Vennaskond oma 20. juubelit legendaarse lavastusega "Kaunimad aastad su elus". Lisaks viib Kaunimate Aastate Vennaskond kontsertlavastuse teises osas vaataja muusikalisele rännakule, mis koosneb 20. tegevusaasta parimatest paladest, lugudest ja lauludest nii lavastustest "Nipernaadi", "Mustlaslaager läheb taevasse", "Koidula", "Kaunimad hetked Su elus", "Viimane tango", "Pühajärve sõda ja rahu" kui ka naistepäeva- ja jõulukontsertidest. Ilmub ka Kaunimate Aastate Vennaskonna uus CD-plaat "20 kaunimat aastat".

"Kaunimad aastad Su elus" on tagasi koos Hannes Kaljujärve, Jüri Lumiste, Andres Dvinjaninovi, Toomas Lunge, Indrek Kalda, Rain Simmuli ja Ann Kuutiga.

Etendused üle Eesti märtsis-aprillis 2013. Lavastaja Andres Dvinjaninov.
Piletid müügil Piletilevis ja Piletimaailmas. Sooduspiletid 1. märtsini!
Tutvu kavaga:  www.suveteater.ee

Lisainfo:
Andres Dvinjaninov
www.suveteater.ee
andres@suveteater.ee
+372 5068165