Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Katye Coe ja Charlie Morrissey (UK) etenduste õhtud Tallinnas ja Viljandis

04.02.2014 12:07

11.-15. veebruarini 2014 külastavad Viljandit ja Tallinna Briti tantsukunstnikud Katye Coe ja Charlie Morrissay. Coe ja Morrissay viivad TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias läbi kaasaegse tantsu meistriklassi ja annavad Viljandis ja Tallinnas etendusi. Näha saab kolme lühilavastust – soolosid „ON off” (koreograaf ja esitaja C. Morrissey) ja „Go“ (koreograaf ja esitaja K. Coe) ning ühiselt loodud duetti „Where We Are Not“.

ON off
Idee ja esitaja Charlie Morrissey
Kui etendaja ütleb „On“, läheb valgeks. Kui ta ütleb „Off“, läheb valgus maha. See on lavastuse alguspunktiks.
Loodud koostöös The Nightingale Theatre, Brighton, UK

Go
Idee ja esitaja Katye Coe
Kujutle mind seismas kusagil ja vaatamas tagaseina. Mu parem käsi liigub üles ja ma tean, et ma vaatan seda ning ma tean, et me kõik vaatame seda.
Esietendunud Bonnie Bird Teatris, Trinity Laban, 2013.a.

Where we are not
Esitajad Charlie Morrissey ja Katye Coe.
Selles duetis tuuakse esile erinevad inimtähelepanu seisundid, ootamistegevus ja eelneva tagasitulek. Tantsijad kohtuvad teineteise ja publikuga, lihtsalt leides end igasse hetke saabumas.


Charlie Morrissey (UK) on koreograaf-lavastaja, etendaja ja õpetaja, kes on rahvusvaheliselt tegutsenud juba 25 aastat.Tema looming hõlmab kohaspetsiifilisi töid nii galeriides, teatrites kui väga erinevates kohtades. Ta õpetab nii festivalidel, erinevate tantsukompaniide juures kui ka koolides. Korraldab ja teeb koostööd mitmetes improvisatsioonil ja liikumisel põhinevates uurimusprojektides. Charlie etendab ja teeb koostööd teiste koreograafidega. Tema töid on oluliselt mõjutanud koreograafid nagu Steve Paxton, Lisa Nelson, Siobhan Davies, Gill Clarke, Becky Edmunds, Scott Smith,

Kirstie Simson, K.J.Holmes, ning Katie Duck. Hetkel teeb koostööd Siobhan Davies Dance kompaniiga. Samuti on tal käsil installatsiooniprojekt koos filmitegija Marisa Zanottiga – Plans of the Tenth Floor. Charlie elab Brightonis, Suurbritannias õpetades üle kogu Euroopa.

www.charliemorrissey.com

Katye Coe (UK) on sõltumatu tantsukunstnik, vanemõppejõud Coventry Ülikoolis ja tantsuorganisatsiooni Decoda asutaja ning kunstiline juht. Õpetanud, lavastanud ning andnud etendusi alates 1998.a nii Suurbritannias kui kogu Euroopas.

Viimaseid ülikooliväliseid õpetamisi on seotud Greenwichi tantsuagentuuri ja Sõltumatu Tantsuühinguga. Katye teeb jätkuvalt tihedat koostööd mitmete tantsukunstnikega nagu Florence Peake, Joe Moran ja Charlie Morrissey.

Alates 2011.a on Katye kvalifitseeritud Skinner Releasing tehnika õpetaja. Õppinud 5 aastat Helen Poynor’i käe all Non Stylised liikumistehnikat. Samuti on Katye lõpetamas magistriõpinguid Creative Practice alal, Trinity Labanis.

NB! ETENDUSTELE JÄRGNEB VESTLUS KUNSTNIKEGA!!