Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

“Kas päike unustab end ööseks põlema?”

12.04.2011 10:44

4.–9. maini, iga päev kell 18.00 toimub Tallinnas Kultuurikilomeetri lõpus Lennusadama alal interaktiivsete energiasõltumatute etenduste sari "MIM goes sustainable".

Teisipäeval, 12. aprillil algab registreerimine etendustele lavastuse kodulehel www.mimproject.org

Koostöös SA Tallinn 2011ga püstitab MIMprojecti meeskond Kultuurikilomeetri lõppu teatriruumi, mis on energiasõltumatu ja asub traditsioonilisest konventsionaalsest teatrivormist üsna eemal, nii ruumilises kui ka sisulises mõttes. Lavastuse eesmärk on osutada energeetika- ja energiaküsimustele, millele puuduvad ühesed ja selged vastused. Ka osutamine ise toimub üsna ootamatust vaatepunktist.

Lavastus on mõeldud kõigile neile, kes kasvõi korra on oma elus teinud ökopattu –  jätnud prügi sorteerimata või laelambi ööseks põlema või arvuti välja lülitamata või lennanud aastas mitu korda üle ookeani. MIMproject püüab ökopatustele pakkuda lahendusi – publikul on võimalus saada oma ökopatud andeks.

Tavapärase vaataja/esineja suhte asemel kujuneb olukord, kus etendus luuakse algusest peale publiku ja esinejate koostöös. Et vaatajal oleks lihtsam suhestuda, keskendume kergelt järeletehtavatele tehnilistele lahendustele, milles energia tekkeprotsess on käega katsutav ja jälgitav. Kui inimene ise väntab rattaga või tallab orelisse õhku ja tema tekitatud energiast süttib tulevärk, siis see on otsene ja vahetu kogemus ning energiast arusaamine muutub.

Etendused on tasuta, kuid kohtade arv on piiratud. Et etendusele pääseda, tuleb end registeerida etenduse kodulehel www.mimproject.org

MIMproject meeskond: Maike Lond, Taavet Jansen, Kalle Tikas, Kristjan Jansen, Andrus Aaslaid, Helgur Rosenthal, Andreas W, Kristiina Kütt
Projekti koostööpartnerid: SA Tallinn 2011, Kanuti Gildi SAAL ja POT festival
Toetajad: Eesti Kultuurkapital, Ramirent Baltic AS

Etendused „MIM goes sustainable“ 4.-9. maini kell 18.00 Tallinnas Kultuurikilomeetri lõpus Lennusadama alal.

Kontaktinfo: produtsent Kristiina Kütt, mob: 53312998
[email protected]
www.mimproject.org