Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Karolin Poska ja Mai Söödi etendusõhtu Teatrihoovis, Koidu seltsimajas Viljandis

20.11.2015 10:38

Kaasaegne etenduskunst on Viljandis vägisi välja pressinud Kultuuriakadeemia seinte vahelt ning seadnud end tasa ja targu sisse Teatrihoovi – väärika kultuurilooga Koidu seltsimajja.

Eremiidi tabamine
26. ja 27. novembril toob Teatrihoov Koidu seltsimajas välja oma kaks esimest lavastust: noore koreograafi Karolin Poska debüütlavastuse "Ligament" ning Mai Söödi ja Lilli Tölpi tantsulavastuse "Eremiidi tabamine".
Ligament

Värskelt julge kohtub enesekindlalt intrigeerivaga. Karolin Poska lõpetas vastselt Viljandi Kultuuriakadeemia ning jätkab vankumatult vabakutselise tantsukunstnikuna. Mai Sööt on juba kogenud vabakutseline etenduskunstnik, kes õppis interdistsiplinaarseid kunste (EKA) ja maali (TKK) ning katsetab oma töödes kaasaegse tantsu, teatri, kunsti ja performance´i mitmekülgseid väljendusvahendeid.

Viljandi Teatrihoov pakub kunstnikele Koidu seltsimajas paika, kus loominguliselt olla ning vabalt ja sõltumatult luua. Koidu seltsimaja on sobilik etendusteks, performance'iteks ja residentuurideks, näitusteks, kontsertideks, filmi- ja kirjandusõhtuteks.
Teatrihoov
Karolin Poska "Ligament" etendub 26. ja 27. novembril kell 19.00 Koidu Seltsimajas ning Mai Söödi ja Lilli Tölpi "Eremiidi tabamine" 26. ja 27. novembril kell 20.00 Koidu seltsimajas ning lisaks 14. detsembril Tallinnas, restoranis Tai Boh ja 17. detsembril Tartus, Y Galeriis.
 
Lavastuse videotutvustused:
"Eremiidi tabamine" vimeo.com/145261609

Lavastustest ja autoritest pikemalt: 
Karolin Poska www.karolinposka.com

Lisainfo:
Evelin Lagle