Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

KaRakTer Teater astub üles rahvusvahelisel teatrifestivalil

24.11.2020 11:51

22.-28. novembrini 2020 toimub rahvusvaheline teatrifestival "Theatre is my love". Festival toimub YouTube´i vahendusel. Eestit esindab KaRakTer Teater (Rakvere) lavastusega A. Puškin "Pidu katku ajal". Lavastaja Tiit Alte ning koreograafia ja helikujunduse on loonud Dmitri Harchenko.

Festivali idee autor ja peakorraldaja on Alla Zorina AITA/IATA Venemaa Keskusest. Festivali kaaskorraldajad on AITA/IATA Rahvusvaheline Harrastusteatrite Liit, NEATA Põhjamaade ja Balti riikide harrastusteatrite ühendus ja CEC Kesk-Euroopa Harrastusteatrite Liit. Festivale esitati 18 lavastust, millest valiti 10, valiku tegid Alla Zorina (Venemaa), Kristiina Oomer (Eesti) ja Aled Rhys-Jones (Wales). 

Eesti kõrval on võimalik näha ka lavastusi Venemaalt, Malaisiast, Rumeeniast, Mehhikost, Hispaaniast, Šotimaalt, Saksamaalt, Sloveeniast ja Leedust.

Festivali etenduste videod avanevad Youtube'is kindlatel kellaaegadel. Karakter Teatri lavastust saab vaadata teisipäeval, 24. novembril kell 18.00. 

Laupäeval, 28. novembril annavad teatrikriitikud Ugandast, Islandilt ja Venemaalt ka kõigile festivali etendustele avalikku tagasisidet. 

Festivali kogu programmi, etenduste lingid ja lisainfo leiab siit: https://www.aitaiata.net/m_prog_onlinefest.html