Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Kanuti Gildi SAALis tähistatakse rahvusvahelist tantsupäeva

27.04.2023 16:24

Aastast 2009 tähistatakse Kanuti Gildi SAALis rahvusvahelist tantsupäeva piduliku hommikusöögi ning omaalgatuslike etenduskunstide preemiate jagamisega. Laupäeval, 29. aprillil 2023 jagatakse Kanuti Gildi SAALis traditsiooniliselt Sõltumatu Etenduskunsti Auhindadest välja kasvanud omaalgatuslikke preemiaid, mille eesmärk on tunnustada etenduskunstide valdkonna tegijaid kompromissitute sisekategooriate kaudu.

Auhindu võivad jagada kõik soovijad. Sel aastal on auhindade jagamisest teada andnud Patrick R. Vesi, Urmas Lüüs ning Gregor Kulla. 

Kõige püsivamalt on auhinda välja andnud anonüümne etenduskunsti metseen Patrick R. Vesi, kelle auhinna on aastate jooksul pälvinud näiteks Maike Lond, Urmas Lüüs ja Artjom Astrov. Auhindu on aastate jooksul jaganud ka Henri Hütt, Oliver Kulpsoo ühes laiendatud žüriiga, Kaja Kann, Karolin Poska, Sandra Jõgeva jt.

Auhindu jagatakse traditsioonilise ühise hommikusöögi raames ning need selguvad keskpäevaks. Liituda soovijatel palume endast märku anda aadressil [email protected].

Foto: Kanuti Gildi SAAL