Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Kanuti Gildi SAAL alustab uut hooaega tuuridega

23.08.2021 18:07

Alanud on festivali SAAL Biennaal viimane nädal ning sellega on Kanuti Gildi SAALi uus hooaeg juba hea hoo sisse saanud. Sellega koos jätkub ka Kanuti Gildi SAALile omane tuuritamine nii mujal Eestis kui ka välismaal.

Alanud nädalal etendub Mart Kangro, Juhan Ulfsaki ja Eero Epneri "Kas te olete oma kohaga rahul" Sloveenias, Ljubljanas tunnustatud Mladi Levi festivalil. Etendused antakse esmakordselt inglise keeles. Inglise keeles saab seda lavastust erandkorras näha ka 6. septembril 2021 Tallinnas Kanuti Gildi SAALis.

25.-27.augustini 2021 saab Paide teatri kutsel osaleda Üüve-Lydia Toompere ja Siim Tõniste omapärases lavastuses "supersocial". Etendused toimuvad Paide Muusika- ja Teatrimajas ning Paide Raekojas.

Järgmisel nädalal on Artjom Astrovi ja Ruslan Stepanovi lavastus "Gangstarap" kutsutud Viljandi Tantsunädalale ning seejärel Draama festivalile Tartus. Tartus saab Draama festivalil näha ka Karl Saksa lavastust "Planet Alexithymia".

Kanuti Gildi SAAL avab ametlikult oma 21. hooaja 20. septembril 2021 koos hooaja tutvustuse ning möödunud juubeli puhul ilmuva raamatu esitlusega.

Lisainfo: www.saal.ee