Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Kanuti Gildi SAAL alustab oma kuuendat hooaega

19.09.2007 17:08

Kanuti Gildi SAAL alustab kolmapäeval oma kuuendat hooaega järjekordse õhtuga sarjast "Teise korruse filmid". Sarja üritused toimuvad kord kuus Kanuti Gildi SAALi teisel korrusel algusega kell 19.30.

Kolmapäeval, 19. septembril toimuva õhtu pileti hind kroonides võrdub filmide kogupikkusega minutites, seekord siis 15 krooni.
Näitamisele tulevad kolm lühifilmi. Esilinastub Erik Alunurme 10-minutiline lühimängufilm "Nälg", mille osades on Laura Laas, Aleksander Eelmaa, Lauri Lagle ning Joosep Volki ja Kadri Kuuse plastiliinianimatsioon "Vanad sõbrad" ja Joosep Volki "Rannarõivad".

Etendushooaeg algab Kanuti Gildi SAALis 21. ja 22. septembril, kui koostöös kultuurifestivaliga "Arts & Lights in Tallinn" ning Disaniööga etendub Mairika Plakso ja Margus Toomla tantsulavastus "The Story of M. & M. Part II".  Kevadel Berliinis esietendunud vahetut ja pretensioonitut lavastust sai hiljuti näha ka Tartus Draama ja Eclectica festivalide ühisprogrammis ning lähitulevikus esitatakse seda ka Pärnus ning Viljandis. Etenduses astuvad üles autorid ise ning erandlikult algavad etendused kell 19.

Vaata lisa: www.saal.ee

Priit Raud 
5010419