Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Kanut lõpetab hooaja

01.06.2007 16:44

Kanuti Gildi SAAL lõpetab hooaja öise tantsu- ja teatrietendusega ning 1-minutiliste tantsufilmide festivaliga.

Reedel, 1. juunil algusega kell 23 saab Kanuti saalis näha lätlaste Martins Eihe ja Aigars Apinise ning eestlanna Kaja Kannu tantsu- ja teatrilavastust
"Briviba"/"Vabadus".
Kui alguses saadi inspiratsiooni Ameerika poeedilt Charles Bukowskilt, siis peagi varjutas kõike kolme kunstniku omavaheliste suhete reaalsus. See ei ole ainult draama- ja tantsulavastus, selles on natuke kõike - mängu ja reaalsust, osalejaid ja vaatajaid, meest ja naist, lätlasi ja eestlasi.

Laupäeval, 2. juunil, samuti algusega kell 23 toimub 1-minutiliste tantsufilmide festival "Shoot Somebody".
Eelmise aasta lõpul saatis festivali peakorraldaja Taavet Jansen laiali teate, et ootab inimestelt üheminutilisi tantsufilme. Nii algas Shoot Somebody projekt. UUS TANTS 8 festivali ajal sai publik kõiki neid filme vaadata teleriekraanil. Nüüd on käes aeg näidata kõiki filme publikule suurelt ekraanilt ning kindlasti jagatakse ka auhindu!
Shoot Somebody filmide autorid: Kristi Kalmaru, Rahel Otsa, Johanna-Mai Vihalem, Raul Tõnurist, Taavi Eilat, Linda Vaher, Taavet Jansen, Eve Arpo, Epp Kubu, Martin Sookael, Eike Ülevain, Jaak Sapas, Triin Lilleorg, Kärt Tõnisson, Kadri Kalda, Heiko Sikka, Maria Goltsman, Anastasia Kortshinskaja, Aadam Kaarma, Hardi Keerutaja, Mari-Liis Pruul jt.

Kanuti Gildi SAALi töökas kollektiiv tänab lõppeva hooaja suurepärast publikut, soovib kaunist suve ning uusi põnevaid kohtumisi juba Augusti TantsuFestivalil (18.-31.08.2007)!
www.saal.ee