Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Kalamajas avati Tallinna Kammerteater

05.11.2013 12:18

Lavastuse kunstiline juht on Ervin Õunapuu.
Tragikoomiline näidend räägib 84-aastase vanapoisi argipäevast, kus on omal kohal nii rusuv üksindus, igapäevased rutiinsed tegevused, ootus ning tõdemus, et armastus on elu tähtsaim väärtus, vahendab ERRi uudisteportaal.

Kalamajas Vabriku tänaval asuv kammerlik teatrisaal mahutab sada inimest, mis lubab näitlejal ja publikul saada maksimaalselt lähedase kontakti. "Teater keskendub eelkõige kammerlikumale ja väikesekoosseisulisele repertuaarile. Esindatud on nii komöödia kui ka tõsisem teatripoolus. Meie eesmärk on tulla publikule võimalikult lähedale ning pakkuda talle heakvaliteedilist ning emotsionaalselt kõnetavat teatrit," selgitas teatri juht Indrek Taalmaa, kes mängib "Raineri hommikus" peaosa.

Novembris võib kammerteatris näha kahte Indrek Taalmaa monolavastust. Lisaks "Raineri hommikule" etendub "Sinised kilesussid jalas", kus vaatajate silme all toimub ümberkehastumine erinevateks karakteriteks - meesteks ja naisteks, noorteks ja vanadeks.

Teatri avamisega samaaegselt toimub Ervin Õunapuu monogalerii avamine, kus saab näha näitleja Mait Malmsteni loomingut. Vaatamiseks ja soovi korral omandamiseks on eksponeeritud pilt, mille Malmsten just galerii avamiseks kavandas.

http://www.kammerteater.ee/et