Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Kaja Lindali ja Kaspar Ausi esietendus

10.05.2006 14:54

Kolmapäeval, 10. mail esietendub Kanuti Gildi SAALis kahe noore koreograafi ühistööna valminud tantsulavastus "Tallinn-Aegviidu".

Lavastus kujutab kahe inimese metafüüsilist teekonda punktist A punkti B. Läbivaks teemaks on rong, mehe-naise suhe, reaalse ja irreaalse vaheldumine. Argist temaatikat lõhuvad põhjendamatud kordused ja heliline arütmia.

Tantsijateks on koreograafid ise ning lavataguste jõududena on kaastatud Airi Eras valguskunstnikuna, Inga Vares lavakunstnikuna ning Mari Mägi kunstilise konsultandina. Lavastuse muusika valmib elavas esituses improvisatsioonina Märt-Matis Lille poolt.

Kaja Lindal on lõpetanud Tallinna Koreograafiakooli, töötanud Vanemuise teatris, teinud tantsijana koostööd erinevate koreograafide ja rühmitustega. Praegu täiendab Kaja ennast Tallinna Ülikooli koreograafia õppetooli juures. Oma eelmise lavastuse "Kiri maalt" eest pärjati Kaja Lindal Philip Morris Eesti 2004.aasta läbilöögi auhinnaga. Lindali lavastusi iseloomustab kõrge tantsutehniline tase ning jälgitav koreograafia. Ehk nagu koreograaf on kirjeldanud ka oma uut lavastust: "Etenduses tantsitakse".

Kaspar Aus on õppinud Fine 5 tantsukoolis ning tegelenud ka võistlustantsuga. Hetkel õpib ta Tallinna Ülikoolis koreograafiat.

Esietendusele järgneb arutelu tegijatega.
Järgmised etendused 11. ja 12. mail kell 19:30 Kanuti Gildi SAALis.
Piletid müügil üle Eesti.

Lisainfo:
Kaja Lindal 56686821
Priit Raud 5010419
www.saal.ee