Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Kaja Kann ja Juha Valkeapää ehitavad maja

02.11.2011 09:53

it's a good place a build a house3. novembril kell 19.30 toimub Kanuti Gildi SAALis lavastuse "It seems a good place to build a house" avalik läbimäng Eestis. Lavastus esietendub 7. detsembril Hamburgis festivalil NORDWIND.

Nii Eestis kui ka Soomes usutakse, et inimene ei ole inimene, kui ta ei ole ehitanud oma elu jooksul maja. Korraga, kui maja on valmis, tekib vastupandamatu kihk alustada uue ehitamist. Kaja Kann ja Juha Valkeapää ütlevad järgmist: „Selles etenduses me ehitame maja, keedame suppi ja räägime lugusid saksa, inglise, eesti ja soome keeles. Kõike seda läbi visuaalsete piltide, muusika ja liikumise. "It seems a good place to build a house" räägib elust, unistustest ja vääritimõistmistest.“

Balti ja Põhjamaade etenduskunsti tutvustav festival NORDWIND toimub 25.11.-11.12 Berliinis ja Hamburgis, koostöös Volksbühne ja Kampnagel teatritega. Programmi on valitud kõige erakordsemad kunstnikud Saksamaalt, Rootsist, Taanist, Soomest ja Norrast selleks, et tutvustada nende töid Saksa publikule. Kokku osalevad kavas 14 lavastust, 7 riiki ja 120 kunstnikku.
Kunstnike paar Kann/Valkeapää osalevad festivalil kahe lavastusega:  "It seems a good place to build a house" ja „Lokaalis täna“.

Installatsioon-lavastuse "It seems a good place to build a house" kaaskorraldajad on Pardimäe Lokaal ja Kanuti Gildi SAAL. Etendused toimuvad 7., 8. ja 11. detsembril 2011 festivalil NORDWIND, Kampnagel, Hamburg.

Kontakt: Kaja Kann: [email protected]; mob: 5111594