Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Kai Lehikoineni loeng “(Etendus)kunst ja kunstnikud uutes keskkondades: valdkonnaülene koostöö” Vaba Lava teatrikeskuses

24.04.2017 11:04

Vaba Lava kutsub kõiki huvilisi osalema 2. mail 2017 algusega 14.00 Kai Lehikoineni, Helsingi Kunstiakadeemia õppejõu ning tunnustatud etenduskunste ja teisi valdkondi siduva koostöö (artistic intervention in organisations) eksperdi, teoreetilisele loengule, mis lähtub Soome kogemusest, ja sellele järgnevale töötoale. 
 
Teema: (Etendus)kunst ja kunstnikud uutes keskkondades: valdkonnaülene koostöö
(Artistic Intervention in Organisations: Artists and Arts-based Work in New Contexts)
Loeng toimub Vaba Lava väikeses saalis. Töökeeleks on inglise keel.
 
Vaba Lava ja Läti Uue Teatri Instituudi koostööprojekti Theatre Expanded esimese koolitusaasta fookuses oli teatriprodutsentide koolitus. Teise hooaja teemaks on "artistic intervention" ehk etenduskunstide valdkonna koostöö teiste sektoritega. 

Vaba Lava teise hooaja koolitustsükkel keskendub kahele aspektile: üheltpoolt on eesmärgiks tuua kokku erinevate valdkondade teadmised ja etenduskunstide põhised meetodid ja esitusstiilid, sj koostöövaldkonnaks on IT-sektor ja uued digitaalsed lahendused. Teiselt poolt on eesmärgiks koostöös erinevate etenduskunstnikega luua uued innovaatilised ärimudelid.
 
Eelregistreerimine loengule kuni 27. aprillini: [email protected].
 
PS. Save the date! 22.-23. mail 2017 toimub Vabas Lavas rahvusvaheline konverents "Etenduskunstide tulevik: teatrivälja avardumine" ja projekti Theatre Expanded lõpetamine, kuhu on kõik Theatre Expanded loengutel osalenud väga oodatud.
 
Kohtumiseni Theatre Expanded loengul ja konverentsil! 
 
Projekt Theatre Expanded toimub Interregi Kesk-Läänemere 2014-2020 programmi raames.