Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Kahes keeles portaal koondab üle tuhande kultuurisündmuse

18.05.2010 13:24

Eesti Instituudi täna avatud infoportaalist www.kultuur.info  leiab eesti- ja ingliskeelset teavet enam kui tuhande läheneva kultuurisündmuse kohta; kalendrist leiab ka kultuuripealinna Tallinn 2011 programmi ja ligi kahe tuhande Eesti kultuuriorganisatsiooni kirjeldused.

Veebikalender on seadnud endale sihiks esile tuua ka neid sündmusi, mille korraldajatel on väiksemad teavitusvõimalused. Reklaamivabas veebikalendris saab avaldada ürituste kohta tasuta teavet, mida korrastavad ja tõlgivad professionaalsed toimetajad ning tõlkijad.

Koostöös sihtasutusega Tallinn 2011 arendas Eesti Instituut kultuuripealinna programmi vahendamiseks veebis välja kalendri aadressil www.tallinn2011.ee/kalender .

Kultuuriportaali arendamist on toetanud Kultuuriministeerium, Eesti Kultuurkapital, Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus Meie Inimesed, Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011, EL Kultuuri Kontaktpunkt.

Eesti Instituut on ühiskondlikel alustel tegutsev institutsioon, mille sihiks on tutvustada Eesti riiki ja kultuuri ning korraldada eesti keele ja kultuuri õpet välismaal.

Eesti Instituut, Suur-Karja 14, 10140 Tallinn

Ruudu Raudsepp (projektijuht)
Telefon: 55 60 2154

Laura-Maria Freiberg (infojuht)
Telefon: 513 2717