Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Kaasaegse tantsutehnika töötuba

20.01.2014 11:30

Rahvusvaheliselt tuntud tantsukunstnikud Külli Roosna ja Kenneth Flak viivad läbi kaasaegse liikumistehnika õpituba, kus otsivad koos osalejatega erinevaid liikumise viise, mille eesmärk on suurendada keha tundlikkust, füüsilist võimekust ja stimuleerida kujutlusvõimet.

Külli Roosna ja Kenneth Flaki "Responsive Body" kaasaegne tantsutehnika töötuba
25. ja 26. jaanuaril  (Osaleda võib ka vaid ühel päeval)
Okasroosikese Lossis (Uus 19) Tallinnas
Hind: laupäev + pühapäev 10 €/ üks päev 6€
Info: http://stu.ee/wp-admin/post.php?post=4898&action=edit&message=1

Registreerimine: [email protected]
 
* Edasijõudnute tund algab harjutustega, mis vabastavad üleliigsed pinged ja toovad pulsi kõrgemale. Seejärel tegeleme keerulisemate liikumisjadadega, mida osalejad hiljem erinevate koreograafiliste meetodite abil muudavad ja täiendavad.

* Algajate tunnis keskendume esmalt jõukohaste tantsutehnika baaselementide omandamisele. Hiljem kasutame omandatut erinevates liikumisjadades. Puudu ei jää ei treeningust ega liikumisrõõmust.

Töötuba toimub laupäeval 25. ja pühapäeval 26. jaanuaril Okasroosikese Lossi mustas saalis. Osaleda võib ka vaid ühel päeval.
Edasijõudnud: 11.00-14.00
Algajad: 15.00-16.30

Roosna & Flak õpetavad pidevalt Responsive Body treeningut maailma eri paikaade ülikoolides (Tallinna Ülikool, Norwegian College of Dance jt.), tantsu keskustes (HJS Hollandis, Tanzhaus Zürich jt.) ja festivalidel (Odisha Biennale Indias, Tanzwerkstatt Europa Saksamaal, Ravnedans Norras jt). Järgmist Responsive Body töötuba on Eestis oodata aprilli kuus.