Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Kaasaegse kunsti festival “ArtFreak: Avastamata talent”

15.04.2010 12:31

ArtFactory koostöös Vene Teatriga korraldavad rahvusvahelise kaasaegse kunsti festivali. 2009. aasta augustis toimus ArtFactory korraldatud üritus "LINNA:MÕÕTMED" Vene Teatri hoovis. Teemaks oli linn ja inimene selles. Esitamisele tulid audiovisuaalsed performance`id antud teemal. Üritusest võttis osa pea 300 külastajat.. Antud kontserti korraldades ja analüüsides toimunut, selgus, et inimeste huvi alternatiivse muusika ja kaasaegse kunsti vastu on suur ja peatselt hakati nõudma toimunule ka järge.

Tänavune festival jätkab toimunud ürituse liini: see on suunatud audiovisuaalsele kunstile, mis kasutab põhiliselt moodsat multimeedia tehnikat.

Festivalil esindatud kunstiliigid on: videokunst (vj-ing, videokunst, lühifilmid), muusika (live band, dj-ing), kaasaegne koreograafia ja draamakunst.

Rõhk performance`ites on asetatud vahetule ja spontaansele. Ürituse peateemaks on „kaasaegne inimene ja tema eksistents olevikus“. Ootame kunstnikelt vastuseid küsimustele: Kuidas kaasaegses kiiresti muutuvas maailmas jääda inimeseks? Kuidas selekteerida infot mis meieni jõuab? Milline info on vajalik, milline mitte?

Festivalil kavas:
esietenduvad Vene Teatri lavastus „Equus“ ja ansambli Triophonix audio-visuaalne performance „Symphonix“;
uued kõige huvitavamad muusika-, tantsu-, teatri-, videoprojektid ja performance`id.

Piletid müügil Piletilevis, Vene Teatri kassas ja sooduspiletid flaieriga ArtCafes (Pärnu mnt 18).

Vaata lähemalt www.artfactory.ee