Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Jutuvestmissarja eelõhtu “Maailm jutti juttudega”

14.03.2011 15:20

Kultuuripealinn Tallinn 2011 võõrustab märtsist novembrini toimuvatel jutuvestmissarja õhtutel maailma jutufestivalide lemmikesinejaid.

Sarja eelõhtul, 19. märtsil kell 18 saab Tallinn2011 infokeskuses Rotermanni kvartalis inglise jutuvestja Allan Owensi esituses näha ja kuulda draamavõtmes lugusid. Lavastus "Maailm jutti juttudega" ei ole üksnes kaasaelamiseks, vaid draamažanrile kohaselt meelitatakse kuulajad/vaatajad ühiselt maailma rahvaste iidseid lugusid taaslooma ja maailma asju arutama. Etendus on kõigile huvilistele tasuta.

Chesteri Ülikooli draamaprofessor Allan Owens on Inglismaal pälvinud Väljapaistva Õpetaja ja Rahvusõpetaja tiitli. Ta ühendab meisterlikult jutuvestmist draamaõppega, on protsessdraama tunnustatud arendaja ning rakendab metoodikat väga erinevatel elualadel alates haridusest kuni ettevõtluseni Hispaaniast Jaapanini. Eestis astus ta esmakordselt üles 2010. aastal rakendusteatri konverentsil Viljandis.

Professor Allan Owens tutvustab protsessdraamat ja selle võimalusi Tartus, 17. märtsil kell 10 Teatri Kodus (Lutsu 2). Presentatsioon on kõigile huvilistele tasuta.
Lisaks viib Owens 17.-18. märtsini 2011 Tartus läbi kahepäevase seminari "Mina ja teine: protsessdraama rakendusvõimalusi".

Koolituse kontaktisik:
Liis Lukk (TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Kultuurhariduse osakonna täiendõppe spetsialist, tel: +372 435 5236,
e-post: liis.lukk@kultuur.edu.ee)


Professor Allan Owens viibib Eestis TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia kutsel ning Briti Nõukogu, Tartu Linnavalitsuse ja Eesti Kultuurkapitali toel.