Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

Meil on uus koduleht :)

Kui leiad lehelt mõne veidruse, siis anna sellest palun teada e-posti aadressil info@teater.ee Aitäh!

Jõulukuised lavastused lastele

29.11.2013 15:23

Eesti Draamateater
10.12 Varastatud oranž jalgratas (Mika Keränen/ Ingomar Vihmar) suures saalis
12.-19.12 Vana roosa maja (Mika Keränen/ Ingomar Vihmar) suures saalis

Eesti Nuku- ja Noorsooteater
1.–15.12 Jõuluvana ja väike põhjapõder (Harriet Toompere/ Hendrik Toompere jun jun) väikeses saalis
5.-22.12 Muinasjutud paberil (H.Chr. Andersen) Lastekirjanduse Keskuses
17.-21.12 Väike nõid (O.Preussler, Wimberg / Jevgeni Ibragimov) Nokia kontserdisaalis
1.-22.12 Jõululugu ärkab ellu (muinasjuttude ainetel) NUKU muuseumis

Endla Teater
12.-21.12 Hiired pööningul (Andrus Kivirähk / Priit Loog) suures saalis
27.12 Sinilind (Maurice Maeterlinck / Ingo Normet) Suures saalis

Estonia
1.–28.12 Pähklipureja (Pjotr Tšaikovski/ Ben Stevenson) teatrisaalis
1.–28.12 Pokude aastaraamat (Edgar Valter/ Kati Kivitar) Talveaias

Sofi ja VõlulindGoltsman Ballet
20.-22.12 Sofi ja Võlulind (Patrik Pavlovski / Maria Goltsman) KUMU auditooriumis

Kuressaare Linnateater
5.–17.12 Killu ja Mürakas (Aarne Mägi / Aarne Mägi) teatrisaalis

Miksteater
3.-12.12 Ennemuistsed jutud (Ernst Särgava, Juhan Kunder) kultuurimajades ja koolides

Moscow City Ballet
25.-26.12 Pähklipureja (Pjotr Tšaikovski) Vanemuise Kontserdimajas ja Saku Suurhallis

OMAtsirkus
13.–15.12 Pilet kuskile (Reitsnik, Mölder jt) Kanuti Gildi SAALis

Orthodox Singers
29.12 Vana korstnapühkija lood (Ilja Nikiforov / Eduard Kont) Hopneri maja saalis

Piip ja Tuut Teater
14.12 Piip ja Tuut Piparköögis Nokia Kontserdimajas

Rakvere Teater
7.–21.12 Hobune, kes kaotas prillid ära (Hannu Mäkelä / Elina Pähklimägi) suures saalis
2.-13.12 Oscar ja Roosamamma. Kirjad Jumalale (E.-E. Schmitt/ Üllar Saaremäe) Tartus, Pärnus, Tabiveres

Sõltumatu Tantsu Ühendus
festival HOMMIK 2013 Okasroosikese lossis:
4.12 Kõik (Alma Söderbergi ja Angela Peris Alcantud)
5.12 Võluvärk (ZUGA ühendatud tantsijad)
7.12 Rock'n Roll ja lehesadu (Kaja Lindal ja Hendrik Lebon)

Tallinna Linnateater
2.-20.12 Skangpoomijad (Ken Campbell Andrus Vaarik) Taevalaval

Teoteater
7.–22.12 Habemeta jõuluvana (Piret Viisimaa) Vana-Kalamaja 9a

Tsirkusestuudio Folie
13.12 Jõuluootus (Terje Bernadt) KUMU auditooriumis

Ugala Teater
10.-17.12 Muinasjututund (TÜVKA teatritudengid) teatri fuajees
18.-21.12 Arabella (Aino Pervik, Olav Ehala / Margus Kasterpalu) suures saalis

Lotte jõulupiduVanemuine
1.–29.12 Pähklipureja (Pjotr Tšaikovski/ Pär Isberg) Vanemuise suures majas
1.-18.12 Totu Kuul (Nikolai Nossov / Kaili Viidas) väikeses majas
3.–17.12 Lotte jõulupidu (Janno Põldma, Heiki Ernits, Priit Pajusaar/ Ain Mäeots) Vanemuise suures majas, Nokia Kontserdimajas
4.12 Mary Poppins (P.L.Travers/ Georg Malvius) Vanemuise suures majas
5.-17.12 Pettson ja Findus (Sven Nordqvist/ Marko Mäesaar) Teatri Kodus
8.–14.12 Kessu ja Tripp (Robert Vaidlo/ Kristo Toots) Teatri Kodus
12.12 Kuldvõtmekese lugu (Aleksei Tolstoi / Mare Tommingas) Teatri Kodus

VAT Teater
3.-17.12 Netis sündinud (Kristiina Jalasto, Margo Teder) Raplas, Haapsalus, Võrus

Vene Teater
6.–29.12 Tuhkatriinu (Jevgeni Švarts / Polina Stružkova) suures saalis
8.12 Jõuluvaimud (Charles Dickens/ Polina Stružkova) suures saalis

Viljandi Nukuteater
13.–22.12 Jõulud Nukuteatris

Viljandi laste- ja noorteteater REKY
2.–18.12 Päkapikupere jõulupäev erinevates kohtades üle Eesti

Viljandi Pärimusmuusika Ait
9.-15.12 Jõulumäng 2 (Annika Mändmaa, Silver Sepp)

Von Krahli Teater
19.–22.12 Von Krahli muinasjutud (Hiina muinasjutud/ Mart Koldits)


20.12 Imelised muinasjutud (lastemuusikal vene keeles) Talveaias