Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Jõulukontsert ja marss EMTA saali ehituse toetuseks

15.12.2015 15:46

Jõulukontsert EMTA toetuseks
Neljapäeval, 17. detsembril kell 15 toimub Tallinna Toomkirikus Suur jõulukontsert: jõuluootuse muusika ja marss mäest alla! Kontsert toimub Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia saali ehituse toetuseks.

Esinevad EMTA koor ja orkester. Dirigeerivad EMTA tudengid USA-st, Inglismaalt, Jaapanist, Lätist ja Eestist ning Tõnu Kaljuste. Kavas jõulumuusika ja Pergolesi "Magnificat".

Pärast kontserti liigutakse üheskoos 19 trummi saatel Toompealt alla ehitud jõulupuu juurde ehitamata saali krundil.  “Süütame kuusel 19 küünalt - iga oodatud aasta eest ühe küünla. Täpselt nii kaua ehk 19 aastat on möödas otsusest Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia valmis ehitada,” selgitas Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia rektor Peep Lassmann.

"Sündimas on Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia uus traditsioon - igal aastal süütame nii mitu küünalt, kui mitu aastat on kestnud saali ehitamise ootus. 2016. aasta on juubeliaasta - siis tähistame ootuse 20. aastapäeva," ütles Eesti Muusika- ja Teatriakdadeemia dirigeerimisosakonna juhataja professor Tõnu Kaljuste.

Toetusmarss toimub marsruudil: Kaarli pst - Tõnismägi - Hariduse tn - Pärnu mnt -Tatari tn (EMTA).

Kõik on oodatud EMTA ootuskontserdist osa saama ja kohalolekuga oma toetust saali ehituseks näitama.

Lisainfo:
Kristel Üksvärav
5156329