Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Jätkub Lexuse ja Rahvusooper Estonia koostöö

27.03.2012 14:05

Toyota Baltic AS juht Alar Metsson ja Rahvusooper Estonia peadirektor Aivar Mäe allkirjastasid kolmeaastase koostöölepingu Eesti kultuurielu toetamiseks. Lexus on Estonia üks pikaajalisemaid sponsoreid, allkirjastatud leping kehtib aastani 2015.

Toyota Baltic AS tegevjuhi Alar Metssoni sõnul on Lexuse ja rahvusooperi senine koostöö kulgenud üksmeeles, mistõttu ei tekkinud üheksa aastat tagasi sõlmitud sponsorlepingu pikendamise osas kõhklusi. “Kultuuri toetamine on Lexuse prioriteediks paljudes Euroopa riikides, olgu siis tegemist Euroopa ooperiteatrite või meie rahvuskultuuri lipulaevaga, milleks Estonia vaieldamatult on,” ütles Metsson. Ta lisas, et nii Lexust kui rahvusooperit ühendavad sarnased väärtushinnangud, sest mõlemad püüavad pakkuda oma klientidele parimat kvaliteeti.
 
Rahvusooper Estonia peadirektor Aivar Mäe väljendas olulise lepingu allkirjastamisel heameelt: „Lexus on pikki aastaid toetanud Eesti kultuuri ja aidanud kaasa kvaliteetsete teatrielamuste sünnile. Jätkuv koostöö loob uusi väärtusi ka Lexuse klientide jaoks,  kellele pakume kaasahaaravaid kultuurisündmusi, nagu näiteks äsja lavale jõudnud muusikal “Mees La Manchast”, mida Lexus esitleb.”

Lexus on Rahvusooper Estonia üks pikaajalisemaid sponsoreid, koostöö sai alguse 2003. aastal.

Lisainformatsioon:
Alar Metsson
Tel: 6 130 346
Ülla Veerg
Tel: 50 12 508