Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Ja Ja Ja Nee Nee Nee pakub kunstnikele raadioteemalist veebiresidentuuri

01.03.2024 10:42

Hollandis Amsterdamis tegutsev raadiokunsti keskus Ja Ja Ja Nee Nee Nee pakub etenduskunsti, visuaalkunsti ja loovuurimusega tegelevatele kunstnikele võimalust osaleda viienädalases veebiresidentuuris, mis toimub vahemikus aprill kuni juuni või september kuni detsember 2024. Residentuuri saab kandideerida kuni 29. märtsini 2024.

Ja Ja Ja Nee Nee Nee produtseerib koostöös kunstnike ja disaineritega raadiosaateid ja taskuhäälinguid, reisides oma stuudioga ringi nii ülikoolides, muuseumites kui ka biennaalidel. Oma veebiresidentuuriga soovivad nad toetada raadio- ja helikunsti puudutavat loovuurimust ning leida kunstnikke, kellega teha tulevikus pikaajalist koostööd.

Residentuuri võivad kandideerida nii ühe- kui ka mitmeliikmelised trupid, kelle looming on seotud muusika, heli, raadioga. Residentuur pakub osalejatele võimalust teha selles valdkonnas põhjalikumat uurimistööd. Kokku valitakse residentuuri neli kandidaati.

Ja Ja Ja Nee Nee Nee pakub residentidele 1000 eurot honorari, 200-eurost produktsioonieelarvet, sissejuhatavat kohtumist, tutvustamaks Ja Ja Ja Nee Nee Nee keskuse võimalusi, tagasisidekohtumisi keskuse liikmetega ning platvormi oma töö esitlemiseks.

Rohkem infot leiab Ja Ja Ja Nee Nee Nee kodulehelt.