Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

IX rahvusvaheline A-festival jääb koroonaviiruse leviku tõttu ära

17.08.2020 16:44

5.–8. septembril 2020 toimuma pidanud IX rahvusvaheline A-festival jääb koroonaviiruse levikust tingitud reisipiirangute tõttu ära.

Koroonaviirus on käeoleval aastal raputanud kogu maailma ja mõjutanud mitmeid eluvaldkondi, sealhulgas kultuuriürituste toimumist. Keerulistes oludes kaalus A-festivali toimkond seekord ka festivali lühendamist, kuid pidi siiski vastu võtma keerulise otsuse sellel aastal festival ära jätta, kuna reisipiirangute ja karantiinireeglite tõttu ei ole võimalik kutsutud truppidel festivalist osa võtta. Austusest oma publiku vastu ning soovist neile alati pakkuda maksimaalse võimaliku kvaliteediga kultuuriüritust, ei pea toimkond õigeks korraldada festivali, mis hetkeolukorras seda teha ei suuda.

Kelly Kittus, A-festivali peakorraldaja: "Suve keskel olime optimistlikumad ja jätkasime festivali plaane truppidega, kelle riigid tol hetkel suletud ei olnud. Kahjuks muutub olukord maailmas hetkel iga päevaga ning viimased kaks nädalat on kindlalt näidanud, et kutsutud trupid ilma karantiinita Eestisse ei pääse, mis meie suureks kurvastuseks teeb festivali korraldamise meist sõltumatult võimatuks. Siiski ei lase me pead norgu, vaid hakkame tegema plaane 2021. a toimuvaks festivaliks."

Ostetud piletite tagasiostmiseks palume võtta ühendust Tartu Üliõpilasteatriga meiliaadressil [email protected].

Vabandame kõigi asjaosaliste ees.

Lisainfo:
Kelly Kittus
A-festivali peakorraldaja
+372 5303 8295