Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Ivo Uukkivi maalide näitus

21.03.2007 13:50

Täna, 21. märtsil kell 17.00 avatakse Eesti Draamateatri 2. korruse jalutussaalis teatri näitleja Ivo Uukkivi maalide näitus.

"Pilte", nagu Ivo Uukkivi ise neid nimetab, on ta teinud juba aastaid ning valdavalt kolleegide, sõprade, pereliikmete soovil ja tellimusel. Varasematest aastatest on Ivo maalid jõudnud näiteks Mati Undi, Andrus Vaariku, Ülle Kaljuste, Elina Reinoldi, Guido Kanguri koju. Oma maali sai Dan Põldroos pulmadeks.
Pilti tehes mõtleb Uukkivi alati inimesele, kelle jaoks maal valmib, ka siis, kui maal alles tegemise käigus kindla adressaadi saab, sugeneb sinna kindlasti midagi olemuslikku pildi tulevasest omanikust. Aga nö vaba loome maale on Uukkivil vähe, sest maalisoove laekub kogu aeg nii palju, et praegugi on ukse taga väike järjekord.

Ivo Uukkivi lõpetas Lavakunstikateedri 1992. aastal, ta on mänginud Eesti Draamateatris rohkem kui 30 rolli, osalenud mitmekümnes filmis ja teleprojektis. Lisaks teatrile töötab ta reklaamilooja ja -produtsendina. Varasemast noorusest on ta tuntud ka kui ansambli Velikije Luki solist ja eestvedaja.

Tanel Tomson
ED avalike suhete juht
52 02 513