Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

INTER`12 vestlussarja üritused sel nädalal

13.03.2012 12:34

inter 12Teatriteaduse Üliõpilaste Loožil on rõõm teatada, et eelseisev nädal lubab tulla erakordselt „inter“-mõtete rikas!

Teisipäeval, 13. märtsil kell 18.15 toimub INTER`12 teine keskustelu. Vestlejaid on seekord isegi kaks – interaktiivsuse lahti mõtestamiseks panevad pead kokku Andrus Laansalu ja Taavet Jansen.

Teisipäevasele arutelule järgneb kolmapäeval, 14. märtsil kell 18.15 mõtiskelu interkultuurilisuse teemadel ja sealset mõttelõnga veab lavastaja ning Eesti esimene filosoofiadoktor teatrikunsti alal - Anne Türnpu.

INTER´12 on korraldatav vestlussari, mille viis vestlust keskenduvad 'inter' mõistete tähenduste avamisele ja seda eelkõige teatri taustal. Pealkiri „INTER’12“ ühendab viis vestlusteemat sama eesliite abil: intermediaalsus, intertekstuaalsus, interkultuurilisus, internatsionaalsus ja interaktiivsus. Vestluste jutulõnga suunab teatriteaduse doktorant ning TÜ õppejõud Madli Pesti. Vestlusvormile omaselt on ka publikul võimalik vestluse kulgu küsimuste ja kommentaaridega suunata.

Vestlused toimuvad von Bocki majas, aadressil Ülikooli 16 – 104. Kuulama on lahkelt oodatud nii teatriteaduse ja kirjanduse tudengid kui kõik teised huvilised.

Lisainfo TÜL-i kodulehel (ut.ee/tyl)