Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Indifest esitleb: ringreis-lavastuse “Juunituur” esikapidu

10.06.2015 11:19

JUUNITUUR on humoorikas võtmes lavastus, mis koosneb TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia 10. teatrikunsti lennu nelja aasta jooksul teatrikoolis etendatud lühinumbritest ning tagasivaateliselt tekkinud arusaamast selle kohta, kuidas neid tänases päevas mõtestada. 

JUUNITUURi esietendused 12. juunil kell 11 Rõuge Rahvamajas ja kell 19 Tartus, Genialistide klubis. Samas toimub ka JUUNITUURi esikapidu, algusega 22.00.

Teatripeol astuvad üles üks dramaturg, üks teatriteadlane ja üks näitleja: 

DJ Staarja, kes katsetab, kas „klassikalise“ tiitlit kandvat muusikat saab kuulata ka väljaspool uhkeid kontserdisaale, kus peab viisakalt tooli peal istuma, lipsusõlm kõri pigistamas, kuigi tegelikult tahaks hoopis... TANTSIDA!

DJ Marite Butkaite (teatralis dramaturgis) otsib üles ja toob kuuldavale teada ja tuntud tantsulood eri kümnenditest. Lisaks võib kohata ka kuldset klassikat teatrilavalt ja kinolinalt. Kirsina tordil tuleb ka moodsaid folgisugemetega meloodiaid. Üks on kindel – jalga tuleb panna mugavad kingad!

DJ Erni Kask mängib "indie-sülti" ehk eelarvamuste vabalt ainult sellist muusikat, mis talle endale meeldib. Eeldustega, et siis meeldib see ka teistele. Seejuures mitte-tantsumuusikat, mis kõlbab tantsimiseks. 

Pidu on prii!
JUUNITUUR esikapidu


JUUNITUURI kohta loe siit.
Teatri Must Kast kohta loe siit.