Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

ImPulsTanz kuulutas 2024. aasta suveks välja kolm tantsijate ja koreograafide arenguprogrammi

30.11.2023 14:48

Viini rahvusvaheline tantsufestival ImPulsTanz kuulutas välja kolm arenguprogrammi tantsijatele ja koreograafidele, mis toimuvad juulis ja augustis 2024.

Alustavate tantsukunstnike haridus- ja vahetusprogramm danceWEB. danceWEBi raames saavad tantsukunstnikud osaleda ImPulsTanzi uurimisprojektides, töötubades, etendustel, loengutel ja sümpoosionil. Samuti pakutakse osalejatele mentorlust ja võimalust liituda rahvusvahelise danceWEBi andmebaasiga. Programm on valitud osalejatele tasuta. danceWEB kestab 10. juulist kuni 14. augustini 2024, kandideerimine on avatud kuni 15. detsembrini 2023.

Koreograafide treeningprogramm ATLAS. ATLASesse on oodatud nii alustavad kui ka kogenud tantsukunstnikud, kes soovivad end loominguliselt arendada. ATLASe raames on tantsukunstnikel võimalik osaleda vähemalt 10 töötoas ja kahes uurimisprojektis, külastada ImPulsTanz festivali etendusi, kasutada stuudioruume, saada loomingulist nõustamist ja tagasisidet oma tööle, kohtuda kolleegidega kogu maailmast ning palju muud. ATLASe osalustasu on 2900 eurot, mis sisaldab ka majutust. Treeningprogramm toimub 10. juulist kuni 15. augustini 2024, kandideerimine on avatud kuni 15. detsembrini 2023.

Suveakadeemia ImPact. ImPact suveakadeemiasse oodatakse eelkõige tantsutudengeid ja värskeid ülikoolilõpetajaid. Suveakadeemia võimaldab osalejatel tutvuda erinevate esteetikatega tantsuvaldkonnas, osaleda töötubades ja etendustel, tutvuda kogenud koreograafide, tantsupedagoogide ja festivalikorraldajatega. Osalistel on võimalik valida kahe paketi vahel: I pakett sisaldab kuut töötuba ja 10 etendust (2150 eurot) ning II pakett nelja töötuba ja viit etendust (1600 eurot). Suveakadeemia kestab 14. kuni 29. juulini 2024, kandideerimine on avatud kuni 15. maini 2024.

Rohkem infot leiab ImPulsTanzi kodulehelt.

Pildil Marta Coronado töötuba "Tools for a Thinking Body" ImPulsTanzil. Foto: ImPulsTanz