Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Ilieh Teater kutsub õpetajaid loomingulisele õppepäevale

24.01.2023 14:49

Ilieh Teater korraldab õpetajatele ja huvijuhtidele 3. märtsil 2023 loomingulise õppepäeva. Sündmus leiab aset Tartu Loomemajanduskeskuses kell 10.00 kuni 15.00.

Õppepäeva programmis on esmalt lastele ja nende vanematele suunatud tantsu ja kujutavat kunsti sünteesiva tantsulavastuse "Siis-siin-seal" etendus (lavastajad-tantsijad Raho Aadla ja Kalli Pikas, dramaturg Helena Krinal, produtsent Heili Lindepuu). Etendusele järgneb arutelu, mille käigus tutvustatakse võimalusi, kuidas lastega nähtust rääkida ja lisavõimalusi pakkuda.

Samuti toimub päeva jooksul kaks koolitust. Koolitus "Tants ainetundide mitmekesistajana" võimaldab algklasside ja lasteaedade õpetajatel proovida, kuidas liikumise ja loovülesannete kaudu erinevaid ainetunde mitmekesisemaks muuta. Koolitust juhib koreograaf, tantsuõpetaja, õppekavade arendaja ja koolitaja Heili Lindepuu. Koolituse "Häälekool" jooksul antakse näpunäiteid, kuidas häält korras hoida ja treenida, kuidas õigesti hingata jpm. Koolitust juhib Vanemuise teatri näitleja, lavastaja ja koolitaja Jaanus Tepomees.

Õppepäeva osavõtutasu on 30 eurot, mis sisaldab ka kohvipause. Lisainfo saamiseks ja registreerimiseks palutakse kirjutada meiliaadressil etenduskunstide.koolituskeskus@gmail.com või heili.lindepuu@gmail.com. Rohkem infot leiab ka Ilieh Teatri Facebooki lehelt.

Pildil stseen lavastusest "Siis-siin-seal". Foto: Ilieh Teater