Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

IETM võrgustik otsib kolme uut töötajat

25.01.2024 14:05

Pildil on võrgustiku IETM logo, mis koosneb sinistest, punastest ja kollastest paksudest triipudest, mis moodustavad sõna IETM. Logo all on kirjas "International network for contemporary performing arts".

Rahvusvaheline kaasaegsete etenduskunstide võrgustik IETM on välja kuulutanud konkursi kolmele ametikohale Brüsselis: kommunikatsioonipraktikant, produktsioonijuht ning koolituste ja projektide koordinaator. Tööle saab kandideerida kuni 9. veebruarini 2024.

Kommunikatsioonipraktikandile pakutakse täiskoormusega (38 tundi nädalas) tööd IETMi kommunikatsiooni ja liikmesuse osakonnas, töö kestab kuus kuni kaheksa kuud. Tööle oodatakse kommunikatsiooni valdkonnas õppivaid tudengeid või hiljutisi ülikoolilõpetajaid.

Produktsioonijuhi töö on samuti täiskoormusega (38 tundi nädalas) ning hõlmab IETMi võrgustiku ürituste planeerimist ja korraldamist. Võrgustiku üritused toimuvad eri riikides, aga kohati ka veebi vahendusel ning tihti koostöös teiste organisatsioonidega.

Koolituste ja projektide koordinaatori töö on 0,8 töökoormusega ning sisaldab IETMi koolitusprogrammide ja projektide juhtimist koostöös teiste IETMi töötajatega.

Kõigil kolmel töökohal eeldatakse regulaarset kohalviibimist IETMi Brüsseli kontoris, soovi korral saab osa tööd teha ka kodukontoris. Tööd on võimalik alustada juba märtsis 2024.

Rohkem infot leiab IETMi kodulehelt.