Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Ideekonkurss Põhja- ja Baltimaade festivalide koostööprojektidele

02.04.2015 12:15

Põhja- ja Baltimaade Festivalide Platvormil (NBFP) on heameel teatada, et avatud on ideekonkurss koostööprojektidele kaunite kunstide vallas, mille eesmärgiks on uute partnerlussuhete loomine üle Põhja- ja Baltimaade. 

Valituks osutunud projektid saavad võimaluse esitleda oma koostööideid regiooni kaunite kunstide festivalide juhtidele NBFP 2015. aasta konverentsil reedel, 30. oktoobril Stockholmis. Konverentsi raames on projektide esindajatel 10 minutit oma projekti esitlemiseks, 5 minutit NBFP moderaatori vahendatud küsimustele vastamiseks ja tund aega projektidele suunatud networking-aega potentsiaalsete partnerite leidmiseks. Lisaks eelnevale toetab NBFP töögrupp valitud projekte kõigi olemasolevate vahenditega, avaldab projektid NBFP veebilehel ja levitab teavet projektide kohta läbi mitmete kanalite regiooni festivalidele.

Käesoleva ideekonkursi raames ei esitata projektidele mingeid kunstilisi piiranguid. Samas peab projekti esitajaks olema festival, mis otsib koostööks vähemalt üht partnerfestivali Põhja- ja/või Baltimaadest. Taotlused tuleb esitada inglise keeles. Taotluse esitamise kohta võite lähemalt lugeda NBFP veebilehe alalehel Call for Projects.

Konkurss on avatud kõigile Põhja- ja Baltimaade etenduskunstide, muusika, kirjanduse ja kujutava kunsti festivalidele
Avalduste esitamise tähtaeg: 22. mai 2015 kell 23:59 (CET)

Lisainfo NBFP kohta: www.nordicbalticfestivals.org 

Ideekonkurssi puudutavate küsimuste võtke ühendust: 
Gert-Heiko Kütaru
NBFP koordinaator
+372 5622 5884.