Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Hooaja algus toob Kanuti Gildi SAALi Mart Kangro uuslavastuse

14.09.2011 12:19

Kanuti Gildi SAAL avab oma uue hooaja reedel, 16. septembril sündmusega Vertikaalstart. Publiku ees on kunstnikud, kelle teed ristuvad Kanuti Gildi SAALiga algaval hooajal.

Talk to MeHooaja avaetenduseks  SAALis on Mart Kangro augutis Helsingi Juhlaviikodel esietendunud "Talk To Me". Tegemist on rahvusvahelise lavastusega, mis sai Soomes ülimalt positiivse publiku ja meedia vastuvõtu osaliseks. Lavastaja Mart Kangro enda sõnul sukeldub tema uuslavastus indiviidi mikrokosmosesse. Lisaks erinevate isiklike lugude omavahelisele sidumisele sik-sakitab etendus pidevalt isiksuse ja esineja osmootilisel piiril. 
Laval on ning meid kõnetavad Juha Valkeapää, Kaja Kann, Taavi Kerikmäe,Vera Nevanlinna ja Mart Kangro.
Järgmised "Talk To Me" etendused on Kanuti Gildi SAALis 22.,23.,24., 26. ja 27. septembril kell 19.30.

Lisaks Kangrole toob uus hooaeg 8. oktoobril esietenduva ZUGA ühendatud tantsijate uuslavastuse „Võluvärk“. Rõõmustagem, sest tegemist on lavastusega, mille sihtrühmaks on 4–7-aastased inimesed.

7.-10. novembril aga toimub järjekordne NU Performance Festival
, mis kuulub Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011 programmi. Festival tegeleb külalislahkuse mõiste ja tavaga. Toimumiskohaks on tavapäratult Sokos Hotel Viru.

2011. aasta sügisel saab Kanuti Gildi SAALis näha  ka rohkelt külalisetendusi nii Tartu Uuelt Teatrilt kui  teistelt põnevatelt kooslustelt.
2012. aasta talv ning kevad toovad  publikuni uuslavastused Katrin Essensonilt, Maike Londilt, Taavi Varmilt, Henri Hütilt ja teistelt põnevatelt loojatelt.

Kohtumiseni teatris Kanuti Gildi SAAL!

Lisainfo:  www.saal.ee
Kontaktid: Priit Raud, [email protected]; mob: 50 10 419; fotod: Eneli Järs: [email protected]