Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Hiiumaa TantsuFestival 10 alustab täna

29.07.2019 16:03

Esmaspäeval, 29. juulil alustab Hiiumaa TantuFestival oma juubeli tähistamist. Festival toimub 29. juulist 4. augustini 2019 Hiiumaal Käinas. Traditsiooniliselt on festivalil käimas nii töötubade kui lavastusprotsesside programmid.

HTF töötubade programm toimub 31.074.08.2019. Juubeliaasta töötubade õpetajad on Janina Sarantšina, Linda Vaher ja Edgar Vunš. Lisaks sellele toimuvad kolmapäeval 31. juulil kaks HTF eri töötuba, mida viivad festivali juubeli puhul läbi pikaaegsed korraldajad Helena Pihel, Julia Koneva ja Rauno Zubko ning Kaie Küünal, Üüve-Lydia Toompere ja Siim Tõniste.  Registreerimine töötubadesse [email protected].

Esmaspäeval alustavad tööd lavastusprotsessid. Noortele professionaalsetele tantsijatele mõeldud protsessi viib läbi Kädi Metsoja, professionaalsetele tantsijatele suunatud lavastusprotsessi viib juubeliaastal läbi Sveta Grigorjeva. Samuti alustab tööd filmiprotsess noortele professionaalsetele tantsijatele, mida viivad läbi Ruta Ronja Pakalne ja Piibe Kolka. Filmi- ja lavastusprotsesside tulemeid võib näha showingul 3. augustil Käina huvi- ja kultuurikeskuses.
 
Lisaks töötubadele ja lavastusprotsessidele on programmis etendusõhtud, mis on tasuta kõigile huvilistele. 2019. aasta Hiiumaa TantsuFestivali etendusõhtutel saab näha:
1. augustil noorte etenduskunstnike lühivormide õhtu PLATVORM
2. augustil Kadri Sireli tantsulavastus "Kuidas ehitada aiapäkapikku"
3. augustil HTF filmi- ja lavastusprotsesside showing
Kõik etendusõhtud toimuvad Käina huvi- ja kultuurikeskuses.
 
Rohkem infot festivali kohta leiab meie kodulehelt: tants.org
Facebookis: Hiiumaa TantsuFestival
Instagram: @hiiumaatantsufestival
 
Kontakt
Maarja Eliisabet Roosalu
56466108
[email protected]