Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Henessi Schmidt osaleb uues Netflixi sarjas “Vikings: Valhalla”

17.06.2021 14:50

Lisaks Pääru Ojale astub Netflixi uues sarjas "Vikings: Valhalla" üles ka Henessi Schmidt.

"Meil on väga suur rõõm ja uhkus teada anda, et Henessi Schmidt, kes mängib jätkuvalt suuri nimiosi ka VAT-i lavastustes "Romeo ja Julia" ning "Juudit", viibib alates 2021. aasta maikuust pikalt Dublinis Netflixi sarja "Vikings: Valhalla" võtetel," teatas VAT teater.

Jätkusarjas "Vikings: Valhalla" liigub tegevus põhisarjast "Vikings" sajandivõrra edasi ning keskendub sellistele tegelastele nagu Leif Erikson, Harald Hardrada ja William Vallutaja. Pääru Oja kehastab Arne Gormssoni nimelist tegelast, kes astub sarja 24 episoodist üles kümnes. See, kui palju Schmidt sarjas ekraaniaega saab, pole teada.

Lisaks Pääru Ojale ja Henessi Schmidtile löövad sarjas kaasa Laura Berlin, Sam Corlett, Bradley Freegard, Frida Gustavsson, David Oakes ja Leo Suter. Sarja lavastavad BAFTA võitjast Taani režissöör Niels Arden Oplev, mitu "Viikingite" episoodi lavastanud Steve Saint Leger ja Hannah Quinn. Stsenaristide hulka kuuluvad Vanessa Alexander, Declan Croghan, Eoin McNamee ja "Visa hinge" stsenarist Jeb Stuart.

Toimetaja: Merit Maarits
Allikas: kultuur.err.ee