Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Hea Teo fotokonkursi võitjad selgunud

10.12.2009 12:59

Rakvere Teater korraldas Hea Teo fotokonkursi, kuhu olid oodatud fotod mõnest suuremast või väiksemast heateost meie ümber. See võis olla ka fotolavastus heateost, mille autor viimati tegi või mis talle tehti; heateost, mida ta hiljuti märkas või millest puudust tunneb.

Konkursile saabus 26 fotot. Žürii tööst võtsid teiste seas osa peanäitejuht Üllar Saaremäe, teatri peakunstnik Erki Kasemets ja teatrijuht Joonas Tartu.
Parima foto auhinna sai Uhtna Põhikooli foto "Kallistus teeb halva heaks". Žürii arvates on just emotsioonid heaks teoks kõige lihtsamad ja kättesaadavamad, olgu selleks teoks siis hea sõna, naeratus või kallistus.
Kunstfoto eriauhinna sai Martin Vuksi foto "Aeg ei peatu". Selle foto juures hinnati head selget kujundit ja kvaliteetset teostust. Teatri peakunstnik Erki Kasemetsa eriauhinna sai Liia Laasi "Väike heategu" õnnestunult tabatud hetke ja hea kompositsiooni eest.
Võidutöös osalenud Uhtna Põhikooli esimese klassi lapsi (Miko Lappert, Helis Major, Simon-Georg Saaremägi, Helis Sepamägi, Annabel Vahesalu, Carolin Soosaar, Maris Viirg, Timmu-Chris Kõressaar) ja õpetaja Sirje Tiilenit ootab Rakvere Teater vabalt valitud etendusele kuni hooaja lõpuni. Auhind sisaldab ka tasuta transporti Uhtnast teatrisse ja tagasi. Samuti tehakse võidutööst Hea Teo postkaart, mis valmib Rakvere Teatri sünnipäevaks veebruaris 2009.

Eriauhinna saanud fotode autoreid Martin Vuksi ja Liia Laasi ootab kumbagi kaks kutset Rakvere Teatri vabalt valitud etendusele kuni hooaja lõpuni.
Üllatusauhinnana saab iga konkursil osalenud autor või kollektiiv kaks kutset "Jäneste kiriku" vabalt valitud etendusele. Lavastust mängitakse 19. detsembrini 2009.
Valik konkursil osalenud fotodest on üleval ka jõululavastusega "Jäneste kirik" kaasneval jõulumaal.

Rakvere Teater tänab kõiki konkursist osavõtjaid.
Kristo Kruusman
Rakvere Teatri reklaamijuht
tel 32 95 443, 5383 4586