Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Greenfield kutsub tantsukunstnikke üles astuma

22.02.2023 08:40

5. aprillil 2023 korraldab Sõltumatu Tantsu Lava taas Greenfieldi, kus võivad lavale astuda aktiivses loome- ja prooviprotsessis olevad tantsukunstnikud. Kunstnikud saavad enda osalemissoovist teada anda kuni 10. märtsini.

Greenfield on ettenäitamiste õhtu, kus seni stuudios olnud looming kohtub esimest ja viimast korda publikuga. Ainult selleks üheks õhtuks, et seejärel saadud impulssidest laetuna stuudiosse naasta. See on üritus, mis toob kokku tantsukunsti proovisaalides toimuva, seal tegutsevad tantsukunstnikud ja publiku.

Greenfieldile on oodatud kuni 10-minutilised tantsukunsti loomingulised puhangud, mis alles otsivad oma lõppvormi ja väljundit. Greenfield annab võimaluse siiani proovisaali seinte vahele jäänud stseeni või oma ideekatket publiku peal testida ning publikult tagasisidet küsida. Publikul on võimalus olla tunnistajaks millelelgi, millest keegi veel midagi ei tea ega näinud pole.

Osalemissoovist palutakse teada anda hiljemalt 10. märtsiks meiliaadressil [email protected]. Osalemissoovi juude tuleb lisada tegijate nimed, etteaste lühikirjeldus ning tehnilised vajadused.

Rohkem infot leiad Sõltumatu Tantsu Lava kodulehelt.

Foto: Sõltumatu Tantsu Lava