Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Gerd Neggo nimeline tantsuõpetaja tunnustusstipendiumi konkurss

04.10.2018 12:22

Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liit kuulutab välja avaliku konkursi Gerd Neggo nimelise tantsuõpetaja tunnustusstipendiumi kandidaadi leidmiseks!

Eesti tantsuajaloo suure mõjutaja, tantsija, tantsulavastaja ja pedagoogi Gerd Neggo (09.11.1891–01.09.1974) nimelise tantsuõpetaja tunnustusstipendiumiga soovitakse premeerida tantsuõpetajat, kelle töös peegeldub professionaalsus ja sisukus, aktiivsus, avatus ja pühendumine, koostöövalmidus ning panustamine Eesti tantsuellu.

Nii kutsume üles esmalt märkama oma tantsuõpetajat või kolleegi ning seejärel esitama teda stipendiumi kandidaadiks, saates hiljemalt 20. oktoobriks aadressile [email protected] kandidaadi nime, põhjenduse ja tema tantsualase tegevuse ülevaate koos enda nime ja kontaktidega.

Gerd Neggo stipendiumi on välja antud juba seitse aastat ning selle on pälvinud: 2017 Eve Noormets, 2016 Irina Pähn, 2015 Inna Sulg, 2014 Anu Ruusmaa, 2013 Anne Tamm-Kivimets, 2012 Rene Nõmmik, 2011 Raido Mägi.

Tunnustusstipendium kuulutatakse välja igal aastal Gerd Neggo sünniaastapäeval, 9. novembril.

Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liidu poolt välja antavat Gerd Neggo nimelist tantsuõpetaja tunnustusstipendiumi rahastab Eesti Kultuurkapitali rahvakultuuri sihtkapital.

Lisainfo: tantsuliit.ee