Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Gerd Neggo nimeline tantsuõpetaja stipendiumikonkurss

20.09.2015 11:52

Eesti Tantsuhariduse Liit kuulutab juba viiendat aastat välja tantsija, tantsulavastaja ja pedagoogi Gerd Neggo (09.11.1891 – 01.09.1974) nimelise tantsuõpetaja stipendiumikonkursi. 

Gerd Neggo stipendiumi eesmärk on tunnustada ja toetada oma tööle pühendunud tantsuõpetajat ning pöörata tähelepanu tantsuõpetaja töö olulisusele. Stipendium määratakse õpetajale, kes on oma töös edukas ja sisukas, isikupärane ja pühendunud, on autoriteediks nii õpilastele kui ka kolleegidele. Omab tõsiseltvõetavat töömeetodit ja jagab seda ka kolleegidega ning on oma tööga tulemuslikult mõjutanud Eesti tantsuelu. Stipendiumi saajaks on õpetaja, kes suudab ja teeb rohkem, kui nõuab igapäevatöö. Varasemalt on Gerd Neggo stipendiumi pälvinud Raido Mägi 2011, Rene Nõmmik 2012, Anne Tamm-Kivimets 2013 ja Anu Ruusmaa 2014. aastal.

Ettepaneku Gerd Neggo stipendiumi määramiseks võivad esitada kõik era- või juriidilised isikud. Ettepaneku võib esitada ka õpetaja ise. Stipendiumi taotlemiseks tuleb hiljemalt 10. oktoobriks täita ankeet, mis asub aadressil tantsuharidus.ee

Stipendium katab nominendi erialase enesetäienduse kulud kas Eestis või välismaal 1000 euro ulatuses. Stipendium kuulutatakse välja igal aastal Gerd Neggo sünnipäeval 9. novembril. 
 
 
Pressiteate koostas Anu Sööt
Eesti Tantsuhariduse Liit
soot@kultuur.edu.ee
tel. 5209424
--
ETHL: www.tantsuharidus.ee/
Tantsuinfo kuukiri: kuukiri.tantsuharidus.ee/